Remont nawierzchni na ul. Jana Pawła II od Ludowej do Puławskiej 4 lipca
W związku z planowanymi pracami drogowymi, mieszkańcy muszą przygotować się na chwilowe utrudnienia. 4 lipca 2024 roku na ulicy Jana Pawła II będzie prowadzony doraźny remont nawierzchni na odcinku od ulicy Ludowej do ulicy Puławskiej.

Zakres prac drogowych i przewidywane utrudnienia

Prace remontowe na ulicy Jana Pawła II obejmą naprawę nawierzchni na odcinku między ulicą Ludową a ulicą Puławską. Mieszkańcy muszą liczyć się z możliwymi chwilowymi utrudnieniami w ruchu. Mimo to, przejezdność ulicy zostanie zachowana, co pozwoli na kontynuowanie codziennych obowiązków bez większych przeszkód.

Cel i korzyści z przeprowadzenia remontu

Głównym celem remontu jest poprawa stanu nawierzchni, co przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Doraźne naprawy ubytków w jezdni na wspomnianym odcinku drogi mają na celu zapobieżenie dalszemu pogarszaniu się stanu technicznego ulicy. Jest to szczególnie istotne dla mieszkańców, którzy codziennie korzystają z tej trasy.

Informacja dla mieszkańców i przeprosiny za niedogodności

Przedstawiciele PWiK Piaseczno informują, że prace remontowe rozpoczną się 4 lipca 2024 roku. Mieszkańcy są proszeni o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z ewentualnymi chwilowymi utrudnieniami. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z prowadzonych prac.

Data publikacji: 03.07.2024 r.


Opierając się na: UM Piaseczno