Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Gmina Piaseczno we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie po raz kolejny prowadzi skierowaną do seniorów akcję edukacyjną “Piaseczno- bezpieczne miasto – bezpieczna gmina" Wczorajsze spotkanie odbyło się w nowym Klubie Seniora na terenie Dworca PKP w Piasecznie.

W ramach akcji odbywają się spotkania z seniorami. Jedno z nich miało miejsce wczoraj w Miejskim Klubie Seniora w Piasecznie na terenie Dworca PKP. Zebranych powitała  Hanna Kułakowska-Michalak – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno oraz  Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie kom. Janusz Ołdak.

– Oszuści wykorzystujący metodę “na wnuczka” i “na policjanta” są wciąż aktywni dlatego postanowiliśmy przypomnieć seniorom o zasadach, których trzeba przestrzegać aby nie  zostać oszukanym – mówi Hanna Kułakowska-Michalak.

W związku z tym, że metody działania przestępców zmieniają się nieustannie, w tym roku  do spotkań edukacyjnych dodano zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa użytkowania kart płatniczych, które coraz częściej wykorzystują seniorzy w codziennym życiu. W spotkaniu udział wziął również tutejszy dzielnicowy Pan asp.szt. Krzysztof Floras oraz nadkom. Jarosław Sawicki.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za wspaniałą atmosferę!

Piaseczno.eu/js