Policjanci z posterunku w Zalesiu Górnym zapraszają na debatę społeczną w ramach programu "Razem Bezpieczniej", który wpisuje się doskonale w realizowany wspólnie z samorządem projekt "Piaseczno- bezpieczne miasto, bezpieczna gmina" Spotkanie zaplanowane jest w Klubie Seniora o godzinie 14.00. Serdecznie zapraszamy!

Po raz kolejny policjanci z komisariatu w Zalesiu Górnym zapraszają na debatę społeczną w ramach ogólnopolskiej kampanii "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ". W tym roku zbiegnie się ona z realizowanym przez policję i władze miasta i gminy Piaseczno programu pod nazwą "Piaseczno- bezpieczne miasto, bezpieczna gmina"

Wszystkich chętnych zapraszamy do Klubu Seniora w Zalesiu Górnym znajdującym się przy ul. Wielkiej Sosny 4. Początek spotkania godzina 14.00.

Serdecznie zapraszamy!

 

js


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.