Głos mieszkańców zadecyduje o składzie koncertu w ramach Budżetu Obywatelskiego
Scena naszego miasta znów rozbrzmiewa! W ramach Budżetu Obywatelskiego Powiatu, mieszkańcy mają wyjątkową okazję, by zadecydować, kto z lokalnych artystów uświetni nadchodzący koncert w Piasecznie. To wydarzenie, które łączy społeczność i daje szansę na promocję talentów prosto z naszego podwórka. A teraz, kiedy organizatorzy proszą o Wasze głosy, każdy z nas może mieć wpływ na muzyczną mapę tego wyjątkowego wieczoru.
  1. Realizacja koncertu zaplanowana jest dzięki środkom z Budżetu Obywatelskiego.
  2. Organizatorzy szukają opinii mieszkańców na temat tego, kogo chcieliby zobaczyć i usłyszeć na scenie.
  3. Zainteresowani mogą przesyłać swoje propozycje i głosy do 19 kwietnia.
  4. Wszelkie sugestie i pomysły należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Włączenie społeczności w proces wyboru wykonawców to nie tylko sposób na zorganizowanie koncertu, który będzie odpowiadał gustom mieszkańców, ale również okazja do pokazania, jak wielkie serca i pasje kryją się w naszym mieście. Ta inicjatywa to szansa dla lokalnych talentów na zaistnienie na większej scenie i dotarcie z ich muzyką do szerszego grona odbiorców.

Jeśli więc macie swoich faworytów, artystów, których twórczość sprawia, że serce bije mocniej, nie zwlekajcie. Wasz głos ma znaczenie i może przyczynić się do stworzenia niezapomnianego wieczoru pełnego lokalnych brzmień i emocji. Niech ten koncert będzie świętem naszej społeczności, okazją do wspólnego świętowania talentów, które rosną i rozwijają się tuż obok nas.

Pamiętajcie, to Wy tworzycie kulturę naszego miasta, a dzięki takim inicjatywom, jak ten koncert, możemy razem świętować różnorodność i bogactwo naszej lokalnej sceny muzycznej. Niech każdy głos oddany w ankiecie będzie krokiem w stronę niezapomnianego wieczoru, który na długo zostanie w naszej pamięci.


Powiat Piaseczyński