W Zespole Szkół nr 1 w Piasecznie odbyły się wczoraj „Dni kariery”. Włączyli się w nie także policjanci piaseczyńskiej komendy, którzy promowali na nich policyjną służbę. Przybliżyli oni uczestnikom całą procedurę naboru do służby w Policji. Masz pytania – dzwoń 47 72 45 214 – policjanci i pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. W tej służbie zakres zadań jest bardzo szeroki, a jej różnorodność umożliwia realizację różnych pasji i ambicji. Tu z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby realizować nasze główne hasło #POMAGAMYICHRONIMY.

Wczoraj w Zespole Szkół nr 1 w Piasecznie odbyły się "Dni kariery" na których policjanci, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz różnych profesji  prezentowali młodzieży swój zawód. Nie mogło tam zabraknąć również piaseczyńskich policjantów. Mł. asp. Wioletta Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie oraz asp. Irmina Retmaniak z Sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji odpowiadały na pytania, które nurtowały młodzież. Policyjne stanowisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Młodzi ludzie chcieli się dowiedzieć, jakie są wymagania oraz przebiegają poszczególne etapy rekrutacji.

Więcej informacji na temat naboru do służby w Policji można znaleźć w Poradnik dla kandydata.

 

st. asp. Magdalena Gąsowska