Policja Piaseczno: Debata społeczna z mieszkańcami gminy Lesznowola
Debaty społeczne są świetną okazją do dialogu z mieszkańcami miasta i gminy na tematy związane z bezpieczeństwem. Dają również możliwość przybliżenia społeczeństwu charakterystyki oraz wyników pracy policjantów z danej jednostki policji.
Kolejna już w tym roku debata społeczna odbyła się wczoraj o godzinie 12:00 w Hotelu Książę Poniatowski w Łazach. Prowadzący ją Komendant Komisariatu Policji w Lesznowoli nadkom. Barbara Wołczańska oraz Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Lesznowoli podkom. Paweł Kreczmański, zaprezentowali przybyłym na to spotkanie mieszkańcom, efekty pracy podległych im policjantów, a także stan bezpieczeństwa na terenie miasta i gminy. Przybliżył również podstawowe zalety i funkcjonalność platformy do kontaktu społeczeństwo policja, jaką jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wskazał, że za jej pośrednictwem każdy z nas, nie wychodząc z domu, może poinformować jakie zagrożenie zaobserwował w swojej okolicy.
Debata była doskonałą okazją do wymiany sugestii i poznania punktu widzenia mieszkańców na zagadnienia związane z bezpieczeństwem w najbliższym otoczeniu. Zgromadzeni mieszkańcy chętnie zgłaszali swoje problemy, a na każde zadane pytanie uzyskali odpowiedź oraz zapewnienie, że wszystkie zgłoszone przez nich postulaty będą wzięte pod uwagę w dalszym planowaniu służby na terenie miasta i gminy Lesznowola. Osoby, które przybyły na spotkanie dowiedziały się również jakie działania profilaktyczne prowadzą funkcjonariusze, jak również w jaki sposób nawiązać kontakt ze swoim dzielnicowym.
asp. Magdalena Gąsowska
Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie, kpppiaseczno.policja.waw.pl/pp1/aktualnosci/119548,Debata-spoleczna-z-mieszkancami-gminy-Lesznowola.html
Ostatnie Artykuły

Przed ratuszem stanie mammobus. Bezpłatne badanie dla kobiet 45–74 lat

Ankieterzy GUS pukają do wybranych gospodarstw. Dane trafią tylko do zbiorów

Open Deck w Piasecznie - wejdziesz za konsolę nawet bez doświadczenia

Powiat Piaseczyński postawił na emocje i relaks na mokotowskim pikniku

Potańcówki wracają na Kisiel. Letnie wieczory znów w rytmie przebojów

Remonty dwóch dróg powiatowych ruszą w Sobikowie i Wólce Dworskiej

Upał groźny także dla zwierząt. Policja przypomina o kilku prostych zasadach

Na Julianowskiej i Przesmyckiego rusza budowa ronda. Skrzyżowanie będzie zamknięte

Nowe zasady odbioru odpadów w Konstancinie-Jeziornie – bioodpady i tekstylia z osobnym pojemnikiem

Drift pod kamerami w Górze Kalwarii - trzech kierowców szybko zapłaciło

Piaseczno w kopule 360°. Inwestycje i plany pokażą z bliska

Przedszkolaki w bibliotece - pierwsza wyprawa do świata książek na Kościuszki

Burmistrz Konstancina-Jeziorny odpowie na żywo na pytania mieszkańców

Pierwszy nocny półmaraton w Piasecznie zostawił mnóstwo emocji
Przydatne dane teleadresowe
- Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Piasecznie - kontakt, świadectwa wywozowe, lecznice
- Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Piasecznie - kontakt, badania, zgłoszenia pilne
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie - kontakt, awarie, e-BOK
- Dom Dzieci nr 2 w Pęcherach - kontakt, specjaliści i wsparcie dla wychowanków
- Dom Dzieci nr 3 w Pęcherach - kontakt, zasady wizyt i wsparcie dla wychowanków
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piasecznie - kontakt, godziny, zasięg pomocy
