Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w Piasecznie 24 czerwca
Biblioteka zaprasza najmłodszych na fascynującą podróż po świecie literatury i sztuki! Dzieci w wieku 6-7 lat będą miały okazję wziąć udział w warsztatach literacko-plastycznych "Wyprawa po skarb".
  1. Warsztaty odbędą się 24 czerwca 2024 r. o godz. 17:00.
  2. Miejsce: Filia Piaseczno przy ul. Kościuszki 49.
  3. Koszt uczestnictwa to 10 zł.
  4. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie i mailowo.

Filia Piaseczno przy ul. Kościuszki 49 serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6-7 lat na wyjątkowe warsztaty literacko-plastyczne pod tytułem "Wyprawa po skarb". Wydarzenie to odbędzie się 24 czerwca 2024 roku (poniedziałek) o godzinie 17:00 i potrwa godzinę. Jest to doskonała okazja, aby najmłodsi mieszkańcy mogli rozwijać swoje umiejętności literackie i plastyczne w inspirującej atmosferze.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy zachęcają do jak najszybszego zgłaszania chęci uczestnictwa. Koszt warsztatów wynosi jedynie 10 zł, co czyni je dostępnymi dla szerokiego grona dzieci. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie pod numerem (22) 756 73 58 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Aby wziąć udział w warsztatach, rodzice muszą wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy i złożyć go w filii Piaseczno przy ul. Kościuszki 49 najpóźniej w dniu zajęć. Udział w warsztatach oznacza akceptację ich regulaminu.

Warsztaty "Wyprawa po skarb" to doskonała okazja, aby dzieci mogły rozwijać swoje pasje i talenty w kreatywny sposób. Organizatorzy zapewniają, że zajęcia będą pełne ciekawych zadań i wyzwań, które pomogą najmłodszym uczestnikom odkryć nowe umiejętności i zainteresowania. To także świetna okazja, by spędzić czas w gronie rówieśników i nawiązać nowe przyjaźnie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i zapiszcie swoje pociechy na warsztaty już dziś! To będzie niezapomniana przygoda, która na długo pozostanie w pamięci małych odkrywców.


Na podstawie: Biblioteka w Piasecznie