Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Jak co roku Powiat Piaseczyński nagrodził najlepszych młodych sportowców i ich trenerów. Wyróżnionych zostało 86 zawodników indywidualnych, 1 drużyna oraz 30 trenerów reprezentujących 15 dyscyplin sportowych.

1
DSC0002---Kopia
DSC0010
DSC0023
DSC0025
DSC0026
DSC0015
DSC0035
DSC0041
DSC0110
DSC0045
DSC0055
DSC0138
DSC0165
DSC0148
DSC0151
DSC0156
DSC0169
DSC0104
DSC0120


Do nagrody zgłoszeni zostali podopieczni 23 klubów działających na terenie powiatu:

  • Stowarzyszenie Wiśniewski kick-boxing,
  • UKS Judo Ikizama,
  • SRS Kondycja,
  • KS Olimpic Piaseczno,
  • UKS OsiR Góra Kalwaria,
  • IKS Konstancin,
  • LUKS Trójka Piaseczno,
  • MKS Piaseczno,
  • UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria,
  • UKS Tom Bee Team,
  • MUKS Piaseczno,
  • Bushi Team,
  • IKS AWF,
  • KS Hubertus,
  • UKKK Ippon,
  • Tennis Pro Piaseczno,
  • KS X Fight,
  • KS Grawitacja,
  • UKS Akademia Karate Tradycyjnego Piaseczno,
  • Akademia Sportu Baniocha - Coniew,
  • UKS Cirkus Konstancin-Jeziorna,
  • UKS Piątka Piaseczno,
  • KS Laura Chylice.

Łączna pula nagród dla wszystkich zawodników i trenerów wyniosła 60 000 zł.
Serdecznie gratulujemy!


Nagrodzeni zawodnicy i trenerzy:

Zawodnicy

Stowarzyszenie Wiśniewski kick-boxing

Dawid Matysiak - III miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu, kick light, waga -47 kg

Kacper Łeska - I miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu, kick light, waga -47 kg

UKS Judo Ikizama

Adam Chryścina - I miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw

SRS Kondycja

Piotr Szczepański - III miejsce – Mistrzostwa Polski U20, biegi górskie, 4 km

Aleksandra Płocińska - III miejsce – Mistrzostwa Polski U20 w LA, bieg na 800 m

KS Olimpic

Karol Ciechomski - I miejsce – Puchar Polski młodzików (II seria) w kolarstwie przełajowym

UKS OsiR Góra Kalwaria

Kacper Podworski - II miejsce - Puchar Najmłodszych w Biegu na Orientację, M-13, bieg klasyczny i sztafetowy

Jakub Łącki - II miejsce – Puchar Najmłodszych w Biegu na Orientację, M-12, bieg sztafetowy

Jan Majowski - II miejsce – Puchar Najmłodszych w Biegu na Orientację, M-14, bieg sztafetowy

IKS Konstancin

Martyna Słowik - II miejsce – Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych, 5 km

Patrycja Januszko - II miejsce – Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych, 2,5 km

Lena Banasik - II miejsce – Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11 lat, 50 m st dowolnym

Bartosz Linard - I miejsce – Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich, 200 m st klasycznym

Maciej Raban - I miejsce – Multination Youth Sweeming Meet sztafeta 4x200 m st dowolnym

LUKS Trójka Piaseczno

Tomasz Grzesiak - III miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kolarstwie Torowym, sprint oraz 500 m ze startu zatrzymanego

Jakub Kamiński - III miejsce – Mistrzostwa Polski – Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorów Młodszych w Kolarstwie Torowym, sprint drużynowy

Arkadiusz Kusiak - III miejsce – Mistrzostwa Polski – Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorów Młodszych w Kolarstwie Torowym, sprint drużynowy

Jan Miazga - III miejsce – Mistrzostwa Polski – Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorów Młodszych w Kolarstwie Torowym, wyścig punktowy oraz scratch

MKS Piaseczno

Martyna Jabłońska - I miejsce – Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu, 50 m st dowolnym

UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

Maciej Lewandowski - I miejsce – Puchar Europy WKB Kyokushin, młodzicy U14, -60 kg

Kamila Wolska - III miejsce – Puchar Europy WKB Kyokushin, juniorki U16, -55 kg

Natalia Wolska - III miejsce – Puchar Europy WKB Kyokushin, juniorki U18, -60 kg

Patrycja Lewandowska - I miejsce – Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, juniorki U18, +65 kg

Tom Bee Team

Szymon Doba - I miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych w Kickboxingu, pointfighting

Lucyna Wichowska - III miejsce – Otwarty Puchar Polski Kadetów Starszych w Kickboxingu, pointfighting, -60 kg

Oliwia Maj - III miejsce - Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu, pointfighting, -42 kg

Angelika Papis - III miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych w Kickboxingu, light-contact, -65 kg

Kamila Mokrzanowska - III miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych w Kickboxingu, light-contact, +65 kg

Weronika Gabler - III miejsce - Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu, pointfighting, +47 kg

Amelia Szczudlińska - III miejsce - Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu, kick-light, -57 kg

Marcin Adamek - III miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kickboxingu, full-contact, +81 kg

Patryk Glinka - III miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kickboxingu, full-contact, -67 kg

Bartłomiej Mokrzanowski - I miejsce - Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu, pointfighting, -28 kg

Kinga Kotuszewska - II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu, pointfighting, +70 kg

Michał Adamek - II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu, kick-light, -94 kg

MUKS Piaseczno

Drużyna - III miejsce – Mistrzostwa Polski Młodziczek (U14K) w Koszykówce

Daria Bączyk

Kamila Berus

Aleksandra Bliźniuk

Natalia Chrzanowska

Patrycja Dybowska

Gabriela Gawrylak

Gabriela Grabowska

Zuzanna Jaworska

Natalia Lemieszek

Olga Łaś

Zuzanna Orzelska

Kamila Pilarska

Aleksandra Smolarczyk

Weronika Tomaszuk

Zuzanna Uszyńska

Klaudia Węcłaś

Gabriela Zaron

Maja Żak

Bushi Team

Jan Sozoniuk - I miejsce – Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików, młodzik, -50 kg, kumite

IKS AWF

Hubert Lewiński - I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych, klasa startowa S7

KS Hubertus

Michał Matysiak - III miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w Badmintonie, gra podwójna

Adam Szolc - I miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Badmintonie, gra podwójna

Magdalena Łuczak - II miejsce – Grand Prix Polski Młodzików w Badmintonie, gra podwójna

Mateusz Rawiak II miejsce – Grand Prix Polski Juniorów Młodszych w Badmintonie, gra mieszana

Karol Kwiatkowski - III miejsce – Grand Prix Polski Juniorów w Badmintonie, gra podwójna

Jakub Kultys - I miejsce – Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie

UKKK IPPON

Piotr Granicki - I miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów w Karate Kyokushin, kumite, -75 kg

Antoni Sosnowski - I miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów w Karate Kyokushin, kumite, -55 kg

Mateusz Kacprzak - I miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin, kumite, -50 kg

Magdalena Pałdyna - I miejsce - Puchar Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin, kumite, kata, -55 kg

Bartosz Sobiepanek - II miejsce - Puchar Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin, kumite, -55 kg

Kacper Tyburski - III miejsce - Puchar Polski Juniorów w Karate Kyokushin, kumite, -65 kg

Jakub Sobiepanek - III miejsce - Puchar Polski Juniorów w Karate Kyokushin, kumite, +75 kg

Jakub Gromada - III miejsce - Puchar Polski Juniorów w Karate Kyokushin, kumite, +75 kg

Szymon Konieczny - III miejsce - Puchar Polski Juniorów w Karate Kyokushin, kumite, -65 kg

Tennis Pro Piaseczno

Grzegorz Zemła - II miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym U12

Maja Wróbel - I miejsce – Letnie Ogólnopolskie Mistrzostwa w tenisie ziemnym U10

KS X Fight

Patrycja Jaworska - I miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu, pointfighting, +70 kg

Jan Bocheński - I miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu pointfighting, -42 kg

Klaudiusz Świstulski - III miejsce – Puchar Świata WAKO Juniorów w Kickboxingu light contact, -79 kg

Oliwia Ściągaj - I miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych w Kickboxingu pointfighting, kick light, -65 kg

Gustaw Wielądek - II miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu pointfighting, -37 kg

Daria Niciporuk - II miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu pointfighting, -42 kg

Hubert Wiluk - III miejsce – Puchar Świata WAKO Kadetów Młodszych w Kickboxingu light contact, -37 kg

Martyna Wieteska - II miejsce – Puchar Świata WAKO Kadetów Młodszych w Kickboxingu light contact, -37 kg

Agata Kacprzak III miejsce – Mistrzostwa Świata Juniorów w Kickboxingu kick light, -55 kg

KS Grawitacja

Melania Makowska - II miejsce – Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym Federacji IDF, kat. disco freestyle solo junior

Paulina Ziąbrowska - I miejsce – Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym Federacji IDF, kat. Duety disco dance

Kinga Obcowska - II miejsce – Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym, kat. Disco dance solo kadeci

Zuzanna Sutton - I miejsce – Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym, kat. disco dance duety kadeci

Marika Sieczko - I miejsce – Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym, kat. disco dance duety kadeci

Wojciech Bogucki - I miejsce – Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym, kat. Hip-hop solo juniorzy

Jagoda Bergel - III miejsce – Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym, kat. disco dance duety juniorzy

Zuzanna Kuś - III miejsce – Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym, kat. disco dance duety juniorzy

UKS Akademia Karate Tradycyjnego Piaseczno

Magdalena Jóźwicka - II miejsce – Mistrzostwa Świata Karate Tradycyjnego Dzieci, kat. Kata

Iga Derus - II miejsce – Mistrzostwa Świata Karate Tradycyjnego Dzieci, kat. Kumite

Mateusz Kusztal - III miejsce – Mistrzostwa Świata Karate Tradycyjnego Dzieci, kat. Kata, kumite

Akademia Sportu Baniocha – Coniew

Wiktoria Udenyi - III miejsce – Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach, kat. 62 kg

Julia Kańska - III miejsce – Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Młodzików w Zapasach, kat. 58 kg

UKS Cirkus

Adrian Szywała - II miejsce – Puchar Polski Juniorów w quatro-korfballu

Bartłomiej Staniszewski - II miejsce – Puchar Polski Juniorów w quatro-korfballu

UKS Piątka

Antonina Żurawska - I miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate, kumite

Wojciech Deka - II miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate, kata

KS Laura Chylice

Patryk Chylewski - III miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga w szachach

Daniel Sanz Wawer - III miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga w szachach

Michał Redzisz - III miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga w szachach

Pola Mościcka - III miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga w szachach

Hanna Trzaskowska - III miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga w szachach

Cyprian Mulawa - III miejsce – Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 9 w szachach

Trenerzy

Mieczysław Wiśniewski - Stowarzyszenie Wiśniewski kick-boxing

Artur Zieliński - UKS Judo Ikizama

Renata Paradowska - SRS Kondycja

Wiesław Paradowski - SRS Kondycja

Piotr Tomaszewski - KS Olimpic

Władysław Machowski - UKS OsiR Góra Kalwaria

Weronika Machowska - UKS OsiR Góra Kalwaria

Krzysztof Golon - IKS Konstancin

Jacek Nowak - IKS Konstancin

Paweł Tomaszewski - LUKS Trójka Piaseczno

Gabriel Turczyński - MKS Piaseczno

Iwona Lewandowska - UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

Tomasz Bąk - UKS Tom Bee Team

Magdalena Lewandowska - MUKS Piaseczno

Krzysztof Markowski - Bushi Team

Katarzyna Garbacka - KS Hubertus

Paweł Soliński - KS Hubertus

Paweł Orysiak - UKKK IPPON

Michał Kaznowski - Tennis Pro Piaseczno

Bartosz Baczyński - KS X Fight

Mariusz Niziołek - KS X Fight

Marcin Pałuba - KS X Fight

Mateusz Strzeżek - KS Grawitacja

Urszula Strzeżek - KS Grawitacja

Michał Ordowski - UKS Akademia Karate Tradycyjnego Piaseczno

Dariusz Kański - Akademia Sportu Baniocha – Coniew

Andrzej Piszczek - UKS Cirkus

Krzysztof Magdziarz - UKS Piątka

Bartosz Soćko - KS Laura Chylice