Monster High w Julianowie - straszna wystawa lalek w bibliotece w Piasecznie

1 min czytania
Monster High w Julianowie - straszna wystawa lalek w bibliotece w Piasecznie

W październiku Punkt biblioteczny w Julianowie zaprasza na nietypową ekspozycję lalek Monster High — od pierwszej serii po Shadow High, dla dzieci, młodzieży i dorosłych kolekcjonerów.

  • Zobacz Monster High w Julianowie
  • Poznaj serie od klasyki po Shadow High
  • Weź udział niezależnie od wieku

Zobacz Monster High w Julianowie

Punkt biblioteczny w Julianowie, działający w ramach Biblioteki Publicznej w Piasecznie, przygotował na miesiąc duchów wystawę poświęconą lalkom inspirowanym postaciami z horrorów i legend. Ekspozycja jest dostępna przez cały październik i prezentuje zarówno zabawki z pierwszej serii, jak i najnowsze generacje.

Poznaj serie od klasyki po Shadow High

Na wystawie zwiedzający zobaczą różne odsłony Monster High — modele z debiutanckich serii, nowe warianty kolekcjonerskie oraz lalki z linii Shadow High. To okazja, by porównać stylistykę, detale i inspiracje projektantów oraz przyjrzeć się, jak zmieniała się marka na przestrzeni lat.

Weź udział niezależnie od wieku

Organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych fanów nietypowych kolekcji. Wizyta ma charakter wystawy i ma dostarczyć inspiracji, zabawy i odrobiny grozy — bez elementów interaktywnych wymagających rejestracji. Informacje o godzinach udostępnienia można uzyskać bezpośrednio w Punkcie bibliotecznym w Julianowie przy Bibliotece Publicznej w Piasecznie.

na podstawie: Biblioteka Piaseczno.

Autor: krystian