Detektyw Płaz poszukuje pomocników do rozwiązania stawowej zagadki!

1 min czytania
Detektyw Płaz poszukuje pomocników do rozwiązania stawowej zagadki!

Wiosna w pełni, a staw w mieście pustoszeje! Czy uda się odnaleźć zaginione żabki? Dołącz do Detektywa Płaza i rozwiąż tę tajemniczą zagadkę!

  • Warsztaty detektywistyczne dla najmłodszych w naszym mieście
  • Jak dołączyć do śledztwa? Zgłoszenia już otwarte!

Warsztaty detektywistyczne dla najmłodszych w naszym mieście

Już 9 kwietnia o godzinie 17:15 w Oddziale dla dzieci i młodzieży odbędą się niezwykłe warsztaty storytellingowe, które przeniosą uczestników w świat przygód i zagadek. Wiosna zaskoczyła nas nie tylko piękną pogodą, ale także tajemniczym zniknięciem żabek ze stawu, który zawsze tętnił życiem. To właśnie Detektyw Płaz potrzebuje pomocników, aby rozwikłać tę intrygującą sprawę!

Jak dołączyć do śledztwa? Zgłoszenia już otwarte!

Warsztaty są skierowane do dzieci w wieku 4-5 lat. Koszt udziału wynosi 30 zł, a liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć! Dzieci będą miały okazję wcielić się w rolę młodych detektywów, rozwijając swoją kreatywność oraz umiejętności współpracy. To doskonała okazja, by połączyć naukę o przyrodzie z fantastyczną opowieścią pełną przygód.

Zgłoszenia można przesyłać przez StrafaZajeć.pl. Nie przegapcie tej wyjątkowej szansy na niezapomniane przeżycia!

Wg inf z: BPMiG Piaseczno

Autor: krystian