Młodzi łyżwiarze zmierzą się w turnieju I Piaseczyńska Łyżwa

2 min czytania
Młodzi łyżwiarze zmierzą się w turnieju

Zimowa magia sportowej rywalizacji zawita do Piaseczna! Już 5 marca, na miejscowym lodowisku, odbędzie się niezwykłe wydarzenie skierowane do najmłodszych miłośników łyżwiarstwa - turniej I Piaseczyńska Łyżwa. To wyjątkowa okazja, aby dzieci z klas I-III szkół podstawowych mogły pokazać swoje umiejętności na lodzie, rywalizując w duchu fair play i dobrej zabawy.

  1. Turniej I Piaseczyńska Łyżwa zaplanowano na 5 marca 2024 r. na lodowisku przy Stadionie Miejskim, ul. 1 Maja 16, w Piasecznie.
  2. Organizatorem wydarzenia jest Klub Sportowy Lutz Piaseczno.
  3. Udział w turnieju wezmą dziecięce, sześcioosobowe drużyny z klas I-III szkół podstawowych.
  4. Zawody obejmować będą konkurencje szybkościowe, w tym slalomy i różnego rodzaju przeszkody.
  5. Każdy uczestnik turnieju otrzyma upominki, a najlepsza drużyna zostanie nagrodzona pucharem.
  6. Organizatorzy podkreślają znaczenie rywalizacji, fair play i dobrej zabawy.
  7. Dodatkowe informacje można uzyskać, kontaktując się pod numerem 788-660-127 lub mailowo.

W sercu zimy, Piaseczno stanie się areną sportowych emocji dla najmłodszych. Turniej I Piaseczyńska Łyżwa to nie tylko doskonała okazja do rywalizacji, ale także moment, w którym młodzi sportowcy mogą doświadczyć radości z aktywnego spędzania czasu oraz kształtowania ducha sportowego. Organizatorzy zapewniają, że każde dziecko opuści lodowisko z uśmiechem na twarzy i upominkiem w ręku, a najlepsi z najlepszych zostaną uhonorowani pucharem, co z pewnością stanie się niezapomnianym doświadczeniem. Przygotowania idą pełną parą, aby zapewnić młodym łyżwiarzom nie tylko dobrą zabawę, ale i bezpieczne warunki do wykazania się na lodzie. Niech 5 marca 2024 roku stanie się dniem, w którym Piaseczno świętuje sport, radość i młodość na swoim lodowisku.

Wg inf z: Urząd Miasta

Autor: krystian