Pomimo młodego wieku wszedł w konflikt z prawem. Nie zamierzał jednak stawić się w jednostce penitencjarnej. 19-latek poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia spędzi w zakładzie karnym najbliższe 6 miesięcy.

Funkcjonariusze piaseczyńskiego wydziału kryminalnego stale prowadzą działania skierowane na zatrzymywanie osób poszukiwanych. Niejednokrotnie są to miesiące, a nawet lata żmudnej pracy operacyjnej, jednak cel jest jeden - ustalić miejsce pobytu tych, którzy postanowili mieć za nic wymiar sprawiedliwości. 

Ten cel udało się osiągnąć i tym razem. 19-latek, pomimo młodego wieku wszedł w konflikt z prawem. Miał na swoim koncie oszustwa, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, zniszczenie mienia, a także 6-miesięczną odsiadkę. Nie był jednak skory do tego by samodzielnie zgłosić się do zakładu karnego. Pomogli mu w tym piaseczyńscy kryminalni, którzy ustalili miejsce pobytu mężczyzny i złożyli mu niezapowiedzianą wizytę. Ten był zdziwiony ich widokiem. Doskonale jednak wiedział jaki jest cel tych "odwiedzin".

19-latek trafił do policyjnej celi. Usłyszał zarzut oszustwa internetowego, a następnie na 6 miesięcy trafił do zakładu karnego.

 

st. asp. Magdalena Gąsowska/mw