Policjanci wydziału dochodzeniowo – śledczego piaseczyńskiej komendy poszukują sprawcy kradzieży plecaka z zawartością pieniędzy w kwocie blisko 30 tysięcy złotych, laptopa oraz dokumentów . Do zdarzenia doszło 1 sierpnia bieżącego roku w Piasecznie. Związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży plecaka z zawartością gotówki w kwocie blisko 30 tysięcy złotych, laptopa oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło 1 sierpnia 2022 roku w Piasecznie przy ulicy Okulickiego na terenie stacji benzynowej.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek ze sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

asp. Magdalena Gąsowska