Konkurs w ramach ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" zorganizowany na terenie powiatu piaseczyńskiego przez policjantkę zajmującą się prewencją kryminalną został rozstrzygnięty. Dzieci stanęły na wysokości zadania przygotowując piękne prace, a jury miało nie lada kłopot z wyborem najlepszej pracy.

Policjantka zajmująca się prewencją kryminalną w ramach ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" zorganizowała na terenie powiatu piaseczyńskiego konkurs dla najmłodszych. Tematem było oczywiście bezpieczeństwo nad wodą i promocja bezpiecznych zachowań. Do akcji przyłączyła się Powiatowa Państwowa Straż Pożarna w Piasecznie, a biorące w niej udział dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością przy towrzeniu swoich prac. Ze względu na wysoki poziom jury miało nie lada kłopot aby zdecydować o tym, kto powinien zająć pierwsze miejsce.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

  • I miejsce - Jan Banach - lat 7
  • II miejsce - Gabriela Winiarek - lat 12
  • III miejsce - Alicja Marczak - lat 8
  • wyróżnienie - Aleksandra Marczak - lat 6

Zwycięzcy otrzymali już nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Mieli również okazję obejrzeć policyjne radiowozy, a także poznać pracę funkcjonariuszy. Sprawiło im to wiele radości, a odbiór nagród był tak wielkim przeżyciem, że niektórzy nie mogli wydusić z siebie słowa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

asp. Magdalena Gąsowska