Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Miło nam poinformować, że nasza koleżanka Edyta Banasiewicz, koordynatorka Powiatowej Bazy Wolontariatu, została nominowana przez dziennik Polska The Times w plebiscycie Osobowość Roku w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna.

Bardzo cieszymy się z tej nominacji. Edyta bez wątpienia zasługuje na wyróżnienie. Zawsze uśmiechnięta, pełna zapału i gotowa do pomocy innym, chociaż sama od dziecka zmaga się z ciężką chorobą. Zachęcamy wszystkich do głosowania: kliknij tutaj

Głosowanie w plebiscycie Polska The Times prowadzone jest w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność Społeczna i Charytatywna, Biznes oraz Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna i Nauka. W pierwszych czterech kategoriach nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w Warszawie, Płocku, Siedlcach, Ostrołęce i Radomiu oraz w każdym powiecie województwa mazowieckiego. Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2019 w mieście lub powiecie, lecz także, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Mazowsza 2019.

Edyta Banasiewicz


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.