Mroczne nici pamięci — DKK z dreszczykiem czyta Annę Platt.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie przenosi listopadowe wieczory w klimat skandynawskiego thrillera. Dyskusyjny Klub Książki z dreszczykiem skupi się na powieści Anny Platt, która miesza żałobę z tajemnicą i rozbite życiowe układanki.
- DKK z dreszczykiem zabierze czytelników w gęstą sieć zagadek i emocji
- Czy warto przyjść i czego można się spodziewać podczas DKK z dreszczykiem
DKK z dreszczykiem zabierze czytelników w gęstą sieć zagadek i emocji
Anna Platt w swojej powieści snuje kilka pozornie niezależnych wątków, które powoli zaplatają się w jeden mroczny obraz. Na Majorce Lena próbuje zacząć od nowa, otwierając pensjonat — a wykopany pod fundamentami szkielet wstrząsa jej planami i zmusza do szukania tożsamości zmarłego. W Sztokholmie Bianca tonie w namiętności, która nie zagłusza tęsknoty za bratem zaginionym cztery lata wcześniej. W irlandzkim Sligo Shane odkrywa, że człowiek, którego znał jako ojca, w rzeczywistości może być kimś zupełnie innym. Autorka prowadzi te historie równolegle, pokazując, jak przypadki i sekrety przekładają się na ludzkie losy. 🔍📚
Grafik spotkania:
- 17 listopada — o godz. 17.00 — Biblioteka Publiczna w Piasecznie, filia w Zalesiu Górnym
Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godz. 17.00 w bibliotece w Zalesiu Górnym. Dyskusyjny Klub Książki z dreszczykiem będzie okazją, by porozmawiać o żałobie, tożsamości i tym, jak drobne odkrycia potrafią rozbić czyjeś życie na kawałki. 🙂
Czy warto przyjść i czego można się spodziewać podczas DKK z dreszczykiem
Dyskusja powinna zainteresować tych, którzy cenią psychologiczne zawirowania i powoli budowane napięcie — spotkanie to okazja do rozmowy o konstrukcji thrillera, bohaterach i motywie straty. Biblioteka Publiczna w Piasecznie przygotowała kameralną formułę DKK z dreszczykiem, więc rozmowa ma szansę być konkretna i żywa. Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godz. 17.00 w bibliotece w Zalesiu Górnym — warto zapisać tę datę w kalendarzu.
na podstawie: Biblioteka Piaseczno.
Autor: krystian