Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Piaseczyńska drogówka miała bardzo pracowity weekend. Z dróg wyeliminowano 4 kierujących na "podwójnym gazie", zatrzymano 12 dowodów rejestracyjnych, odebrano 2 prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, wystawiono mandaty na łączną kwotę blisko 20 tysięcy złotych.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego mieli ręce pełne roboty. Okazuje się, że wielu kierowców w dalszym ciągu nie dostrzega, jakie konsekwencje może nieść za sobą, prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i przekraczanie dozwolonej prędkości. Mundurowi w trakcie swoich działań, nie tylko wyeliminowali z dróg czterech kierujących na "podwójnym gazie". Zadbali także o to, by Ci, którzy przekraczają prędkość w obszarze zabudowanym, mogli przez kolejne 3 miesiące analizować swoją brawurę podróżując komunikacją miejską. Funkcjonariusze zatrzymali 2 prawa jazdy,12 dowodów rejestracyjnych i wystawili mandaty na blisko 20 tysięcy złotych.

Mundurowi apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Zapewniają także, że będą zdecydowanie reagować, na każde ignorowanie przepisów ruchu drogowego.

 

asp. Magdalena Gąsowska