Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie - Jeziornie poszukują sprawcy kradzieży kosmetyków o łącznej wartości blisko 1000 złotych. Do zdarzenia doszło 7 grudnia 2022 roku na terenie drogerii kosmetycznej w m. Konstancin - Jeziorna. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie - Jeziornie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kosmetyków o wartości blisko 1000 złotych. Do zdarzenia doszło 7 grudnia 2022 roku w jednej z drogerii na terenie m. Konstancin – Jeziorna.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny, który dokonał tego czynu.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym Komisariatu Policji w Konstancinie - Jeziornie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-861 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

asp. Magdalena Gąsowska