Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Zmienne warunki atmosferyczne, które towarzyszą nam od kilku dni wymagają od kierowców szczególnej ostrożności. Niestety dzisiejszy dzień pokazuje niedostateczne przygotowanie niektórych użytkowników dróg do panujących na drodze warunków. Tak było między innymi w przypadku 41- letniego motocyklisty, który wpadł w poślizg na ulicy Puławskiej. Zupełnie inaczej było na drodze krajowej 79. Kierująca kią nie miała szans na ucieczkę przed powalonym na jezdnię drzewem!

Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe, w tym duże opady i silny wiatr wymagają od kierowców zdecydowanie więcej.

Dzisiejszy dzień na drogach powiatu to niestety seria licznych zdarzeń drogowych. Między innymi na ulicy Puławskiej w Piasecznie 41- letni motocyklista wpadł w poślizg i przewrócił się. Ze złamaną nogą trafił do szpitala. Przed godziną 10.00 podczas intensywnego opadu deszczu na drodze" 79" przed miejscowością Solec na jadący samochód powaliło się drzewo, kierująca kią 38- letnia kobieta na szczęście nie odniosła obrażeń. Jednak droga została skutecznie zablokowana. Policjanci ponownie apelują o szczególną ostrożność i rozwagę na drogach!

nadkom. Jarsław Sawicki