Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Policjanci z piaseczyńskiej „drogówki” kolejny raz przyglądali się zachowaniom kierowców na drogach powiatu. Tym razem przy pomocy policyjnego drona obserwowali ruch na skrzyżowaniu ul. Nadarzyńskiej z ul. Tadeusza Kościuszki, oraz ul. Kilińskiego z ul. Żeromskiego. Niestety zachowania kierowców czasami odbiegały od prawidłowych.

Funkcjonariusze piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego, tym razem pod lupę wzięli zachowania kierowców na skrzyżowaniu ul. Nadarzyńskiej z ul. Tadeusza Kościuszki w Piasecznie. Nie bez powodu wybrano akurat to miejsce. Otóż jakiś czas temu, została zmieniona tam organizacja ruchu, a okazuje się, że wielu kierujących wciąż jeździ na pamięć. W tym miejscu dwóch mężczyzn w wieku 33 i 21 lat otrzymało mandaty karne w wysokości 100 zł oraz po 2 punkty karne.

Kolejnym punktem było skrzyżowanie ul. Kilińskiego z ul. Żeromskiego w Piasecznie. Tam również obowiązuje znak B-20 czyli „stop” a niestety okazuje się, że część kierujących nie respektuje zasad jakie tam obowiązują. Negatywnymi przykładami na to było dwóch mężczyzn w wieku 38 i 40 lat oraz 55-letnia kobieta. Cała trójka została ukarana mandatami w wysokości 100 zł oraz 2 punktami karnymi.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach oraz zapewniają, że takie działania będą kontynuowane. Niech przedstawione nagrania będą przestrogą dla innych.


 

asp. Magdalena Gąsowska

Film Nieprzestrzeganie znaku B-20

Pobierz plik Nieprzestrzeganie znaku B-20 (format mp4 - rozmiar 23.01 MB)