Policjanci z Piaseczna zatrzymali 52- letniego mężczyznę, który pod jednym z marketów budowlanych próbował sprzedać podrobiony agregat prądotwórczy. Niemal w tym samym czasie funkcjonariusze z Lesznowoli zatrzymali 46- latka który na parkingu wybijał kamieniem reflektory w zaparkowanych tam pojazdach. Obywatele Włoch i Estonii trafili do policyjnej celi.

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli zatrzymali 46- letniego mężczyznę obywatela Estonii, który wybijał reflektory w pojazdach zaparkowanych na parkingu. W tym czasie policyjny patrol z Piaseczna przy jednym z marketów budowlanych interweniował wobec 52- letniego obywatela Włoch. Mężczyzna ten został ujęty przez klientów sklepu tuż po tym, jak zaoferował im zakup „markowego” agregatu prądotwórczego. By utwierdzić się że to oszustwo wystarczyło sprawdzić typ urządzenia w internecie, który jednoznacznie wskazywał na taniego azjatyckiego producenta.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi, i nie unikną teraz odpowiedzialności karnej. Policjanci kolejny raz przypominają, by wykazać się czujnością i ostrożnością przy zakupie tzw. okazyjnych towarów.

nadkom. Jarosław Sawicki