Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Policjanci z piaseczyńskiej drogówki prowadzili dziś na terenie naszego powiatu działania prędkość. Podczas służby towarzyszył im „Mikołaj”, który kierowcom przypominał o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także wręczał słodkie upominki i rózgi.

Dzisiaj mieszkańcy naszego powiatu, którzy przekraczali dozwoloną prędkość mogli spotkać się z niecodzienną kontrolą drogową. Wszystko za sprawą „Mikołaja”, który towarzyszył policjantom w trakcie prowadzonych działań.

Nadchodzące święta to czas wspólnych, rodzinnych spotkań, ale również okres przedświątecznej gonitwy i zwiększonego ruchu na drogach. Policjanci wspólnie z "Mikołajem" przypominali zatrzymanym do kontroli kierowcom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zwracali szczególną uwagę na konieczność zapinania pasów bezpieczeństwa, dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze oraz prawidłowe przewożenie dzieci.

Kontrole odbywały się w przyjaznej atmosferze. Niesforni kierowcy otrzymywali dziś od „Mikołaja” rózgi, a kierowcy przestrzegający przepisy ruchu drogowego otrzymymali  słodki poczęstunek w postaci cukierków. Za wsparcie przy organizacji dzisiejszych działań dziękujemy Pani Sołtys sołectwa Uwielniny.

 

mbl

  • policjanci podczas kontroli
  • policjanci podczas kontroli
  • policjanci podczas kontroli

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.