• Poszukujemy 5- letniego Dawida Żukowskiego

  Od północy grodziscy policjanci poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego, zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim. Wczoraj około 17.00 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Po czterech godzinach, przed 21.00 policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Do tej pory nie znane jest natomiast miejsce pobytu dziecka.

 • Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w pracach nad przygotowaniem Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2020 rok

 • Spektakl Fintikluszki folkowe okruszki w Domu Kultury 2019-07-10
 • XV JARMARK PIASECZYŃSKI - ZGŁOSZENIA 2019-07-04
 • Święto Policji w Tarczynie- zapraszamy!

  Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie oraz Burmistrz Tarczyna zapraszają mieszkańców powiatu piaseczyńskiego na obchody 100- lecia powstania Policji. Tegoroczne święto odbędzie się w dniu 20 lipca o godzinie 15.00 na Rynku w Tarczynie. Serdecznie zapraszamy!

 • Wystawa fotografii Julii Zabrodzkiej 2019-07-05
 • Ulicami Piaseczna - lipcowe spacery miejskie 2019-07-04
 • Poszukujemy pracownika do Posterunku Policji w Prażmowie

  Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie poszukuje 1 kandydata/ki na stanowisko robotnik gospodarczy w niepełnym wymiarze czasu pracy 1/2 etatu do Posterunku Policji w Prażmowie z tymczasową siedzibą a Zalesiu Górnym.

 • Poszukujemy pracownika do Komisaratu Policji w Górze Kalwarii

  Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie poszukuje kandydata/ki na stanowisko pracownika obsługi gospodarczej w pełnym wymiarze czasu pracy do komisariatu Policji w Górze Kalwarii.

 • Zapraszamy wszystkich pracodawców do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 18 września w sali konferencyjnej Starostwa.

 • Zatrzymano sprawcę kradzieży renault

  Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali 30-letniego kierowcę renault, który zbiegł po kolizji z bmw. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu, a pojazd którym kierował został skradziony.

 • Policyjna profilaktyka w ramach akcji "Lato w mieście"

  Dzielnicowi asp. szt. Wojciech Tymiński oraz sierż. szt. Tomasz Trawiński przeprowadzili zajęcia dotyczące bezpiecznych zachowań dla ponad 120 uczestników akcji "Lato w mieście" zorganizowanej w Piasecznie. Zajęcia odbyły się w ramach ogólnopolskiej kampanii pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

 • Na ostatniej - czerwcowej - sesji, na wniosek Klubu Radnych PIS, Rada Powiatu Piaseczyńskiego przyjęła stanowisko w sprawie upamiętnienia 40. rocznicy pierwszej Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Ojczyzny.

  Na czwartkowej sesji Rady Powiatu powołano Kolegium Honorowe opiniujące wnioski o nadanie Odznaki Honorowej Powiatu Piaseczyńskiego.

  W piątek, 28 lipca w Parku Miejskim w Piasecznie odbyło się pierwsze spotkanie uczestników Powiatowej Bazy Wolontariatu Piaseczno.

  Ostrzeżenia meteorologiczne i smogowe

  woj. mazowieckie - pow. piaseczyński

  Ostrzeżenia meteorologiczne:

  Burze z gradem
  stopień: 1
  prawdopodobieństwo: 80%

  Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 30 mm, lokalnie do 40 mm, oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.
  Uwagi: Brak.

  Ostrzeżenie 51/2019
  Ważne:
  Od: 2019-07-01 16:00
  Do: 2019-07-02 01:00

 • Wizerunek kobiety podejrzewanej o dokonanie kradzieży

  Policjanci z komisariatu w Tarczynie publikują wizerunek kobiety podejrzewanej o dokonanie kradzieży w jednej z tutejszych drogerii. Skradzione zostały między innymi perfumy oraz biżuteria. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji proszone są o pilny kontakt z komisariatem policji w Tarczynie.

 • Narkotyki w opakowaniu po lodach

  Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 35- letniego mężczyznę podejrzewanego o rozprowadzanie środków odurzajacych. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu zabezpieczono 71 gramów środków odurzajacych. Część z nich znajdowała się w opakowaniu po lodach. Sprawa ma charakter rozwojowy.

 • Radni na dzisiejszej sesji udzielili wotum zaufania oraz absolutorium Zarządowi Powiatu Piaseczyńskiego.