Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Do policyjnej celi trafił 26- latek zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego. Mężczyzna jest podejrzewany o kradzież portfela z zawartością ponad 1 500 złotych oraz telefonu. Tuż przed okresem świątecznym apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zakupów w centrach handlowych i na bazarach!

Funkcjonariusze z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego w wyniku przeprowadzonych ustaleń zatrzymali 26- letniego mieszkańca Piaseczna. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że jest on podejrzewany o kradzież.

Do samego zdarzenia doszło przed kilkoma dniami w jednym z centrów handlowych. Klientka w wyniku kradzieży straciła portfel wraz z ponad 1 500 złotych oraz telefon komórkowy. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi.

Policjanci apelują, zwłaszcza teraz przed świętami, o szczególną ostrożność podczas robienia zakupów. Nasz pośpiech i roztargnienia sprzyjają takim przestępstwom.

Przypominamy, że przestępstwo kradzieży zagrożone jest kara pozbawienia wolności do lat 5.


 

nadkom. Jarosław Sawicki/rr


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.