Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Policjanci z Konstancina- Jeziorny zatrzymali 21- latka przy którym ujawniono porcję marihuany oraz tabletkę ekstazy. Przypominamy, że na terenie naszego kraju posiadanie nawet najmniejszej ilości środków odurzających jest zabronione!

Tuż przed północą na ul. Literatów w Konstancinie- Jeziornie patrol pieszy z tutejszej jednostki podczas legitymowania 21- latka wyczuł specyficzny i znajomy zapach. Przeprowadzona przez doświadczonych funkcjonariuszy kontrola tylko to potwierdziła. 21- latek posiadał przy sobie porcję marihuany oraz tabletkę ekstazy, co potwierdziło przeprowadzone badanie.

Został on zatrzymany i nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej. Przypominamy, że w naszym kraju posiadanie nawet najmniejszej ilości środków odurzających jest zabronione!

js


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.