Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

ZABAWY LOGORYTMICZNE banerek

Ruchowe zajęcia grupowe przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 4 r.ż., których głównym celem jest stymulowanie rozwoju mowy. Dodatkowo rozwijają umiejętności poznawcze, świadomość swojego ciała, uwagę i koncentrację, a ponadto wyrabiają u dzieci wrażliwość na muzykę i rozwijają poczucie rytmu.

Nieodłączną częścią zajęć jest muzyka i ruch ciała w formie zabawy. Przez wykorzystanie ćwiczeń oddechowych, słownych i słuchowych ćwiczy się aparat mowy. Dzięki grupie, dzieci w naturalny sposób motywują się wzajemnie do własnej aktywności poprzez obserwację i naśladowanie. Przy wykorzystaniu w zabawie rymowanek, krótkich wierszyków i piosenek, dzieci mimowolnie uruchamiają mechanizmy mowy i wzajemnej komunikacji.

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 2-4 lata, odbywają się raz w tygodniu w czwartki o godz. 10:30, czas trwania 45 min.

Zapisy na zajęcia odbywają się przez stronę www.strefazajec.pl. tel. do kontaktu 505 856 669

ZABAWY LOGORYTMICZNE plakat A3


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.