Policjanci wydziału dochodzeniowo – śledczego piaseczyńskiej komendy poszukują właścicieli odzyskanych ram rowerowych. Odnalezione zostały one w Piasecznie przy ulicy Mochnackiego 2. Osoby które posiadają jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu właścicieli – proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą czynności w sprawie ujawnienia części rowerowych przy ul. Mochnackiego 2 w Piasecznie. Funkcjonariusze zabezpieczyli ramy rowerowe z napisem: Enduro w kolorze biało-szarym oraz ramę czarną z napisem Serioos.

Właścicieli bądź osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje pomocne w ich ustaleniu, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informacje można przekazywać również bezpośrednio do policjanta prowadzącego postępowanie tel. 47-72-45-257.

 

asp. Magdalena Gąsowska