Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Policjanci piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego, wsłuchują się w głos mieszkańców powiatu. Na bieżąco obserwują fora internetowe i pojawiają się w miejscach, które wymagają interwencji. W ostatnich dniach, otrzymali informacje o kierowcach ignorujących przepisy, na remontowanym odcinku drogi w Piskórce. Pojawili się na miejscu. Okazało się, że kierowcom łamiącym przepisy "nie przeszkadzał" nawet policyjny patrol. Pomimo tego, że funkcjonariusze byli widoczni, samochody mknęły pod zakaz. Posypały się mandaty.

Piaseczyński wydział ruchu drogowego na bieżąco monitoruje sytuację na drogach powiatu. Policjanci pojawiają się w miejscach, gdzie dochodzi do łamania przepisów prawa. W ostatnich dniach, wsłuchując się w głos mieszkańców, pod lupę wzięli remontowany odcinek drogi w Piskórce. Okazało się, że kierowcy łamią tam wszystkie zakazy. Pomimo ustawionych tablic informujących o objazdach, umieszczonych znakach zakazujących ruchu, ustawionych zaporach, kierowcy mknął remontowanym odcinkiem. Nawet widoczne z daleka sygnały świetlne policyjnego radiowozu, nie odstraszyły kierujących jadących wbrew zakazowi ruchu w obu kierunkach. Mundurowi zakończyli ten proceder. Posypały się mandaty, których w ciągu niespełna 40 minut było aż 8. Wczoraj funkcjonariusze również pojawili się w tym samym miejscu, i ukarano kolejnych 18 kierujących.

Kierowcom zalecamy przypomnienie wiedzy ze znajomości znaków drogowych. Wybierz objazd, a unikniesz mandatu. Policjanci zapowiadają, że będą zdecydowanie reagować na każdy przypadek łamania przepisów prawa.

 

asp. Magdalena Gąsowska

  • Remontowany odcinek drogi w Piskórce
  • Remontowany odcinek drogi w Piskórce
  • Policyjny radiowóz na remontowanej drodze
    Remontowany odcinek drogi w Piskórce