Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Policyjni poszukiwacze z wydziału kryminalnego z Piaseczna tylko w ciągu ostatnich kilku dni doprowadzili do zatrzymania siedmiu poszukiwanych osób. Wśród nich był także 21- latek poszukiwany na podstawie 39 postanowień, nakazów i listu gończego. Jego fizycznego zatrzymania dokonali policjanci z Przemyśla. Na najbliższe cztery lata trafił już do zakładu karnego.

Na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. O ich skuteczności świadczyć mogą chociażby ostatnie dni, podczas których poszukiwacze ujawnili i zatrzymali, aż siedmiu ukrywających się mężczyzn.

W Tarczynie zatrzymali 38- latka, który od kilku miesięcy skutecznie ukrywał się przed odbyciem ośmiomiesięcznej kary pozbawienia wolności. Także w tym samym mieście w ręce policjantów wpadł 45- latek, który najbliższy rok spędzi teraz w zakładzie karnym. Kolejne cztery zatrzymania poszukiwanych mężczyzn miały miejsce w Raszynie oraz na terenie Piaseczna.

Ostatniego zatrzymania dokonano w Przemyślu. To właśnie tam piaseczyńskich kryminalnych zaprowadził ślad za poszukiwanym 21- letnim mieszkańcem Piaseczna. Ciążą na nim liczne zarzuty dokonywania oszustw internetowych. Mimo że poszukiwany nieustannie zmieniał miejsca zamieszkania i telefony, piaseczyńscy poszukiwacze wyśledzili go w jednym z domów w centrum tego podkarpackiego miasta.

Pod wskazany adres weszli już policjanci z tutejszej komendy. Mimo młodego wieku za mężczyzną był wystawiony list gończy, a także nakazy i postanowienia zatrzymania. Łącznie, aż 39 zarządzonych poszukiwań.

Najbliższe cztery lata spędzi on teraz w zakładzie karnym.


 

nadkom. Jarosław Sawicki