Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie realizują nową edycję ogólnopolskiego programu profilaktycznego pod nazwą „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Dodatkowo w ramach porozumienia zawartego pomiędzy Komendantem Powiatowym Policji, a Zastępcą Burmistrza miasta i gminy Piaseczno programem został skierowany do wszystkich uczniów klas VIII oraz ich rodziców.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie wznowili działania prewencyjne realizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno- profilaktycznej pn. „Narkotyki i dopalacze zabijają” Tegoroczne spotkania to również efekt porozumienia zawartego pomiędzy Komendantem Powiatowym Policji, a Zastępcą Burmistrza miasta i gminy Piaseczno Panią Hanną Kułakowską – Michalak. Celem porozumienia jest dotarcie z programem do jak największej liczby uczniów oraz ich rodziców. Ma to służyć wzrostowi świadomość zagrożenia jakim są środki odurzające. Pierwsze spotkanie z rodzicami odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2. Wczoraj zajęcia dla dwóch klas VIII zostały przeprowadzone Szkole Podstawowej nr 3.


 

nadkom. Jarosław Sawicki


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.