Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

Kierownik posterunku w Zalesiu Górny wraz z dzielnicowym zatrzymali kierowcę citroena, który prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Jego zatrzymanie było efektem komunikatu podanego przez oficera dyżurnego, którego to o "wyczynach" zielonego citroena na drodze, poinformowali inni uczestnicy ruchu drogowego!

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, otrzymał informację od innych użytkowników ruchu drogowego o niebezpiecznych zachowaniach kierowcy zielonego citroena poruszającego się w okolicach Zalesia Górnego. Wszczęte zostały poszukiwania wymienionego pojazdu. Jedna z załóg w skład której wchodzili kierownik posterunku policji komisarz Adam Adamiak oraz dzielnicowy sierż. szt. Robert Sybicki zauważyła citroena w pobliżu miejscowości Wólka Kozodawska.

Podjęte przez policjantów działania doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego citroena. Kierowcą okazał się 44- letni mężczyzna, który miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany i nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Niestety mimo apeli oraz surowych konsekwencji prawnych wciąż jest wiele osób, które decydują się na takie zachowania. Narażając życie swoje oraz innych!

js