Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

WARSZTATY AMATOR plakat INTERNET

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na WARSZTATY FILMOWE DLA DOROSŁYCH "AMATOR".

Po co?
Fotografujemy i filmujemy wszyscy: kamerkami, aparatami, smartfonami. Zanim nadejdzie wiosna, majówka, a potem wakacje, proponujemy Wam przyśpieszony, dziesięciogodzinny warsztat filmowy (pięć dwugodzinnych spotkań), na którym dowiecie się co zrobić, żeby Wasze filmiki wyglądały bardziej profesjonalnie. Będziecie mogli się nimi pochwalić rodzinie, znajomym, opublikować film w sieciach społecznościowych, albo ofiarować komuś nietypowy, filmowy prezent. Świadome filmowanie i zmontowanie nakręconych materiałów „przewietrzy” też Wasze dyski komputerowe zaśmiecone dziesiątkami filmowych ujęć, których nikt nie ogląda.

Dla kogo?
Warsztat kierujemy do początkujących i średnio zaawansowanych filmowców amatorów, którzy nie marzą o czerwonych dywanach w Cannes, chcieliby natomiast lepiej filmować swoje dzieci, rodzinę znajomych, widoki z podróży. Warsztaty skierowane są do dorosłych, ale „w dowód nikomu nie będziemy zaglądać”.

Wymagania:
Każdy może zapisać się na warsztaty – nie trzeba nic „umieć”! Warto natomiast przynosić ze sobą sprzęt, którym zamierzamy filmować. Może to być oczywiście smartfon, ale jeżeli macie w domu kamerkę, aparat z funkcją filmowania – naładujcie wcześniej baterie i weźcie ze sobą! (Poznanie możliwości sprzętu, którym zamierzacie filmować to absolutna podstawa.)

Terminy: 20.05 / 27.05 / 3.06 / 10.06 / 17.06.2019 r.
Miejsce: Przystanek Kultura
Godziny: 19:30 – 21:30
Cena: 120 zł, zapisy www.strefazajec.pl, liczba miejsc ograniczona

Prowadzący warsztaty - Grzegorz Emanuel: absolwent wydziału aktorskiego PWSFTviT im. L Schillera w Łodzi, aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Od ponad 15 lat zajmuje się edukacją teatralną i filmową.Jest współtwórcą, opiekunem artystycznym i reżyserem Letniego Projektu „Kręćmy Film!” w Krasnymstawie (w tym roku planowana jest już ósma edycja). Film „Pewność” nakręcony w ramach tego projektu pokazywany był na 17. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Od trzech lat prowadzi warsztaty filmowe „Ja to kręcę!” w Przystanku Kultura, w Piasecznie.  

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/616700265475568/

AMATOR banerek