Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piaseczno

3 marca w porcie kajakowym Stadion GOSiR Piaseczno odbyło się morsowanie w Jeziorce. To pierwsze tego typu integracyjne spotkanie organizowane przez „KajakKajaki”, mające na celu zintegrowanie miłośników kajakowania oraz wypromowanie morsowania i zdrowego stylu życia.

Podczas spotkania został przedstawiony program KajakKajaki na sezon 2019.

Partnerami eventu byli GOSiR Piaseczno, który profesjonalnie przygotował i uprzątnął teren oraz Nadleśnictwo Chojnów i Powiat Piaseczyński, fundatorzy zestawów nagrodowych dla zwycięzców konkursów wiedzy na temat rzeki Jeziorki oraz programu „KajakKajaki”. Na przybyłych czekała ciepła kawa i herbata z przekąskami energetycznymi oraz pieczona na ognisku kiełbasa.

Rozgrzewkę, przed wejściem do wody przeprowadziła Gabrysia Helak właścicielka firmy „Gabrytm”, fizjoterapeutka, rehabilitantka, masażystka, która na co dzień prowadzi także zajęcia dla piaseczyńskich seniorów.

media-4
media-
media2
media-5


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.